Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. maj
18:30
Roskilde Pigefodbold
1
Farum BK
2
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Himmelev-Veddelev BK
Holbæk B&I (1)
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Himmelev-Veddelev BK
BK Avarta
U16 Drenge 1 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Roskilde Pigefodbold (2)
Oversidder
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Himmelev-Veddelev BK
KB (2)
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Roskilde Pigefodbold
FB
U14 Piger M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Himmelev-Veddelev BK
Køge BK
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:45
Himmelev-Veddelev BK
Hundested IK
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:30
Himmelev-Veddelev BK
Vallensbæk IF
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:15
Roskilde Pigefodbold
Kirke Hyllinge IF
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:30
Roskilde Pigefodbold
Oversidder
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Roskilde Pigefodbold
Greve Fodbold
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Roskilde Pigefodbold
Herlufsholm GF
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Roskilde Pigefodbold
Brøndbyernes IF
U11 Piger 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Himmelev-Veddelev BK
Hundige BK (2)
Serie 5 - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Himmelev-Veddelev BK
Svebølle BI 2016
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
Himmelev-Veddelev BK
Taastrup FC
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:30
Himmelev-Veddelev BK
Albertslund BS 72
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:00
Roskilde Pigefodbold
B.93
U18 Piger Øst (06-07) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:00
Himmelev-Veddelev BK
Hekla
U16 Drenge Øst 2 Forår (08) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Ejby IF 1968
Roskilde Pigefodbold
U8 piger 5:5 (16) beg. - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Oversidder
U8 piger 5:5 (16) beg. - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Himmelev-Veddelev BK
Lyngby Boldklub 1921
Træningskamp U11 SU - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Roskilde Pigefodbold
Vallensbæk IF
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Asnæs BK
Køge BK
U8 piger 5:5 (16) beg. - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Stenlille IF
Vallensbæk IF
U8 piger 5:5 (16) beg. - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Roskilde Pigefodbold
Lyngby Boldklub 1921
U8 piger 5:5 (16) beg. - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Oversidder
Asnæs BK
U8 piger 5:5 (16) beg. - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Vallensbæk IF
Ejby IF 1968
U8 piger 5:5 (16) beg. - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Køge BK
Stenlille IF
U8 piger 5:5 (16) beg. - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Ejby IF 1968
Lyngby Boldklub 1921
U8 piger 5:5 (16) beg. - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Roskilde Pigefodbold
Oversidder
U8 piger 5:5 (16) beg. - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Asnæs BK
Stenlille IF
U8 piger 5:5 (16) beg. - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Køge BK
Vallensbæk IF
U8 piger 5:5 (16) beg. - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Ejby IF 1968
Asnæs BK
U8 piger 5:5 (16) beg. - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Roskilde Pigefodbold
Køge BK
U8 piger 5:5 (16) beg. - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:20
Lyngby Boldklub 1921
Stenlille IF
U8 piger 5:5 (16) beg. - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:20
Oversidder
Vallensbæk IF
U8 piger 5:5 (16) beg. - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Himmelev-Veddelev BK
Taastrup Idrætsforening
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Roskilde Pigefodbold (2)
Allerød Fodbold Klub
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Himmelev-Veddelev BK
Svogerslev BK (2)
Serie 5 - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Roskilde Pigefodbold
B.93
U18 Piger Øst (06-07) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Himmelev-Veddelev BK
Hillerød Fodbold
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Roskilde Pigefodbold
Oversidder
U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Roskilde Pigefodbold
Ringsted Pigefodbold
U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Roskilde Pigefodbold
Køge BK
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
Roskilde Pigefodbold
Føllenslev-Særslev IF
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
17:00
Himmelev-Veddelev BK
Herlev IF
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Himmelev-Veddelev BK
Oversidder
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Roskilde Pigefodbold
Stenløse BK (2)
Træningskamp U14 8-mands Pige Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:10
Roskilde Pigefodbold
Albertslund IF
Træningskamp U14 Pige Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:30
Himmelev-Veddelev BK
Tølløse BK
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Himmelev-Veddelev BK
Roskilde Boldklub
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Himmelev-Veddelev BK
Herlev IF
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:45
Roskilde Pigefodbold
Køge BK
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Himmelev-Veddelev BK
HIK
U16 Drenge Øst 2 Forår (08) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Roskilde Pigefodbold
Nykøbing FC
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Roskilde Pigefodbold (1)
Måløv BK
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Himmelev-Veddelev BK
Tølløse BK
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Himmelev-Veddelev BK
Havdrup Fodbold
Serie 5 - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Himmelev-Veddelev BK
Oversidder
U16 Drenge 1 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Himmelev-Veddelev BK
LSF
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Roskilde Pigefodbold
Oversidder
U18 Piger Øst (06-07) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Roskilde Pigefodbold
Sundby Bk.
U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Himmelev 1
VG Fodbold
Træningskamp 60+ - 8-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:30
Himmelev-Veddelev BK
TFC Odsherred
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:30
Himmelev-Veddelev BK
Svogerslev BK
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Roskilde Pigefodbold
FC Rudersdal
U11 Piger 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Roskilde Pigefodbold
Roskilde Boldklub
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
Roskilde Pigefodbold
Gilleleje FK
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
Himmelev-Veddelev BK
Herlev IF
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
Roskilde Pigefodbold
FC Lejre
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
09:00
Himmelev-Veddelev BK
Fløng-Hedehusene Fodbold
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Roskilde Pigefodbold
Ringsted Pigefodbold
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Himmelev-Veddelev BK
Køge BK
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Himmelev-Veddelev BK
Rørby-Værslev IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Himmelev-Veddelev BK
FC Hornsherred
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Himmelev-Veddelev BK
Taastrup FC
Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Roskilde Pigefodbold (1)
Vallensbæk IF
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Roskilde Pigefodbold (2)
Hørsholm-Usserød IK
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Himmelev-Veddelev BK
Vestia
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Roskilde Pigefodbold
Amager Pigefodbold
U14 Piger M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Himmelev-Veddelev BK
Frem
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Roskilde Pigefodbold
Brøndbyernes IF
U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
|